365 відгуків
+380 (50) 959-35-12
+380 (50) 681-80-71
+380 (67) 585-85-83
+380 (68) 931-92-21
АБізнес. Техніка для зварювання

Напівавтомати зварювальні TRANSSTEEL мультисистеми

Універсальні MIG/MAG зварювальні джерела живлення TRANSSTEEL
Зварювальні напівавтомати TRANSSTEEL тм FRONIUS - повністю цифрові багатофункціональні зварювальні системи високого ступеня надійності, що виготовлені на основі інверторних технологій.
Завдяки своєї універсальності ці апарати розширили область застосування зварювальних джерел з базовим MIG/MAG функціоналом, який є зварювальним процесом, що найчастіше використовується в світі.
Пропонуємо широку лінійку джерел зварювального струму TransSteel для MIG/MAG, TIG та MMA зварювання, які здатні виконувати будь-які, навіть найскладніші завдання.
Європейська якість, що заснована на інноваційних технічних рішеннях.
STEEL TRANSFER TECHNOLOGY: STEEL - універсальна характеристика для швидкого та простого вибору параметрів зварювання. STEEL ROOT - характеристика, яка спеціально створена для виконання кореневих проходів. Вона дає змогу здійснювати ефективне перекриття зазорів, іншими словами, заповнювати широкі прогалини. STEEL DYNAMIC - характеристика, що використовується для створення особливо жорсткої сфокусованої дуги, що підвищує швидкість зварювання та глибину проплавлення.
Характеристики PCS (Pulse Controlled Spray Arc)* дають змогу використовувати перехідну та крапельну дугу задля глибокого проплавлення з мінімальним утворенням бризок.
* TransSteel 3000C Pulse

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner